RSS
RSS
Ewangelina Stirling
bannière
Forum jest własnością personelu i jego członków. Zakaz kopiowania treści forum.

Academy UmbrellaFORUM SZKOLNE · AVATARY ANIME/MANGA/RYSUNKOWE · 250*420

Akademia Umbrella od setek lat zajmuje się wykształceniem młodych osób oraz przygotowaniem ich do życia. Nie jest to jednak taka zwykła szkoła, jaką każdy z nas zna. Nudne lekcje historii, topiąca mózg matematyka, pisanie sprawozdań? Nic z tych rzeczy, gdyż ta szkoła zajmuje się szkoleniem przyszłych zabójców. Strzelanie, alchemia, bezszelestne poruszanie się – to tylko część zajęć, na jakie uczniowie tutaj uczęszczają. Sama szkoła znajduje się na niewielkiej wyspie, o której niewiele osób ma pojęcie. Cała instytucja jest trzymana w ścisłej tajemnicy, a jedyną grupą osób, które o niej wiedzą, to absolwenci, pracownicy oraz zarząd tej szkoły. Obecni uczniowie nie są zaliczani do tej kategorii, gdyż podczas ich nauki nie mogą oni opuścić wyspy. Ci, którzy zostali wysłani bądź zgłosili się do tej szkoły, nie mają innego wyjścia, jak uczyć się fachu zabójcy. Każdy, kto nie zdał do następnej klasy, ma obowiązek powtórzenia roku, a jeśli ktoś decyduje się przedwcześnie odejść, automatycznie podpisuje na siebie wyrok śmierci, poniewa takie osoby podlegają eksterminacji. Próby ucieczki również na nic się zdadzą, bo każdej osobie przebywającej na wyspie, włącznie z kadrą szkoły, zostaje wszczepiony chip, a szkoła ma podgląd na to, gdzie się każdy znajduje. Na samej wyspie prócz szkoły znajduje się również miasteczko, w którym żyją ludzie – nie jest to jednak normalne miasteczko, jak każdy z nas mógłby sobie wyobrazić, gdyż pełni ono rolę więzienia. Wysyłani są tutaj ludzie, którzy zostali całkowicie wydaleni ze społeczeństwa, czy to za kradzieże, morderstwa, gwałty etc. Nikogo więc nie dziwi tutaj, jeśli ktoś umrze lub zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach. Oprócz miasteczka znajduje się też tutaj arena, gdzie corocznie odbywają się zawody, na których ludzie walczą, nie trzymając się żadnych zasad. By wygrać nie trzeba jednak zabijać swojego przeciwnika, a wystarczy wykluczyć go z walki, jednakże „wypadki” się zdarzają. Prawda?

staffeux
11.09.2021Rozpoczął się kolejny event. Co to za trup?
29.08.2021Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym pierwszym mini evencie.
27.08.2021Otwarcie forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ewangelina Stirling  :: dział postaci :: KARTY POSTACI :: KOBIETY |
 
Ewangelina StirlingClass I A
# Ewangelina StirlingPon Paź 11, 2021 9:00 pm


"Eva", Ewangelina Stirling
I will be the killer or I will die.






Data urodzenia: 21/05/2003
Miejsce urodzenia: Tokio, Japonia
Wzrost: 150 cm
Waga: 42 kg
Przynależność: Rats

Znaki szczególne: Różowe włosy. Uśmiech, pozornie dziecinny i szeroki, a naprawdę mający w sobie wiele jadu. Kwiaty na rękach, kwitnące czerwienią. Szaleństwo w oczach, dziura zamiast serca. Niska, lekko zgarbiona postura i lekkie ADHD.
Sposób przyjęcia:Rekomendacja




Opis postaci

Cukierkowość, radość, beztroska - to określenia, z którymi można utożsamiać Ewangelinę, gdy spojrzy się na nią bez wnikania w jej prawdziwy charakter. Bo w sumie... w sumie, możesz taka uważąć jeszcze przez wiele, wiele czasu. Z czasem jednak... w jej oczach ujrzysz obłęd, graniczący z sadyzmem. Oj, tak, to jej prawdziwe "ja", pod różowymi włosami i uroczym spojrzeniem kryją się naprawdę paskudne cechy.
Ale może zrobimy sobie małą przerwę, co? Napij się, proszę, tej pysznej, cytrynowej herbaty. I skosztuj ciasteczek, które leżą tu, na stoliku. Nie bój się, nie są zatrute. Nie chcę Twojej śmierci. Bo gdyby było inaczzej, po co bym Ci opowiedziała historię? Jej historię?
Historię Ewangeliny Stirling. Ale możesz ją nazywać "Eva", tylko tyle i aż tyle. Kwestię nazewnictwa tej niepozornej dziewuszki pozostawiam Tobie, a Ty rób, jak chcesz.
Oj, chyba to zabrzmiało trochę niegrzecznie... zatem, wylewnie Cię proszę, wybacz mi. Ale dosyć tej zbędnej gadaniny.
Urodziła się w rodzinie patologicznej, gdzie nie było miejsca na miłość i inne uczucia i emocje, które dorastającemu dziecku są potrzebne, by ktoś taki mógł się rozwijać.
W sumie, to... moja opowieść nie będzie zbyt długa. Wybacz, jestem po serii elektrowstrząsów, dlatego moja pamięć nie działa do końca tak, jak powinna.
A, tak. Miałam tego typu zabieg. Piętnaście zabiegów w serii i pięć podtrzymujących. Zgadnij zatem, kto mi go wykonał? Dokładnie tak! W nagrodę otrzymasz ode mie lizaka, ale to potem. Na dodatek musisz mi przypomnieć.
Ewangelina. Została zwerbowana do tej Akademii z racji, iż robienie krzywdy innym ma we krwi. Ale nie zawsze zabija. Chociaż zaiste, zazwyczaj to się tak właśnie kończy. Ale zanim jej ofiara wyzionie ducha, znęca się - elektrowstrząsy, lobotomia, obcinanie kończyn... oj, sporo tego. Uznano zatem, że to miejsce będzie dla niej idealne.
A więc, musisz wiedzieć jedno. Jeśli kiedykolwiek ją spotkasz (jeśli by do tego doszło, na pewno ją poznasz, po różowych ubraniach i włosach), unikaj jej szerokim łukiem i nie patrz jej w oczy. To trochę jak ze wściekłymi psami. Jeśli nie zachowasz się w ten sposób, zostaniesz potraktowany podobnie. Najpewniej zagoni Cię do jakiegoś odludnego miejsca i będzie Ci obcinać palce, dopóki nie wyśpiewasz wszystkiego. Bo musisz wiedzieć, iż dziewczę to miewa urojenia. I zazwyczaj bardzo, ale to bardzo ciekawe.
Ah, nie dopiłeś herbaty. I nie zjadłeś żadnego z ciasteczek! Zrobiłeś mi tym niemałą przykrość, wiesz?

dodatkowe

Panicznie boi się motyli. Po kawie chce jej się spać. Uwielbia pająki, nosi soczewki kontaktowe. Co do koloru włosów, kiedyś któryś z trucicieli - dla żartu - dosypał jej czegoś do soku. Na dodatek śmieje się z horrorów, a jeśli o lobotomię chodzi, preferuje, w celu dotarcia do mózgu, wbijanie się poprzez oczodół. Innych "dróg" nie preferuje.
Skrytobójca


Ewangelina Stirling
Academy Umbrella

Specjalizacja :
Assassin
Pseudonim :
Eva
Wiek :
18
Obrażenia :
0%

Academy UmbrellaGame Master
# Re: Ewangelina StirlingSro Paź 13, 2021 8:14 pm








Witaj w Akademii Umbrella

Po przyjęciu do naszej akademii konieczne jest wypełnienie informatora, który będzie ci potrzebny w dalszych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że przetrwasz tę naukę, ponieważ musisz pamiętać, że za złamanie zasad lub nieukończenie szkoły grozi ci całkowita likwidacja.


Academy Umbrella
Academy Umbrella

Pseudonim :
Academy Umbrella
Wiek :
0
Obrażenia :
-

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach